KONST / Litografier / Litografier 13857144
nr 1385 7144
Litografier
4 st, herrgårdar: Tynnelsö, Åkerö, Hedensö, Tärnö. Ej signerad. Motivet: 17x26, yttermått inklusive ram: 31x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:48:51
18/3 14:15:24
100 kr
22/3 19:59:09